Google Maps

666 228 571

Google Maps

HOLOWANIE BYDGOSZCZ

Bydgoszcz nocą drugie zdjecie

Kolizja samochodowa, stłuczka, awaria – to zdarzenia losowe, które mogą przytrafić się właściwie każdemu z nas. W takich sytuacjach niezbędne jest błyskawiczne holowanie samochodu. Pomoc Drogowa Laweta to pewny i sprawdzony specjalista od wszelkiego rodzaju wypadków na drodze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obsłudze na najwyższym poziomie, zdobyliśmy uznanie kierowców z różnych miast Polski. Proponowane przez nas holowanie to kompleksowe usługi obejmujące nie tylko holowanie auta, ale także drobne naprawy usterek w pojazdach.

Handsome mature man making a phone call after a car accident. Copy space.
portrait-of-happy-customer-buying-new-car-RYEWB4F.jpg
Automotive Industry Sales Theme. New Vehicle Home Delivery on a Towing Truck. Caucasian Driver Removing Safety Belts to Release the Car.
Broken car concept, breakdown triangle on asphalt road. Problem with vehicle, warning sign
nominated-car-accident-X2SJ5EB (1)
Caucasian Repo Company Driver Staying Next to His Towing Truck and Repossessed Vehicle by Bank. Car Credit and Leasing Payments Problem.

Holowanie samochodów : Bydgoszcz

Gdy pojazd, którym się poruszasz nagle odmówi posłuszeństwa, zgłoś się do nas! Świadczymy wysokiej jakości usługi holowania samochodów, bezpiecznie transportując auta w wyznaczone miejsce. Do dyspozycji klientów pozostajemy dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu – dzięki współpracującym z nami doświadczonym holownikom, odstawiliśmy już niejeden pojazd, zarówno osobowy, jak i ciężarowy.

Chcąc zapoznać się z naszymi usługami holowania aut, zadzwoń pod numer 666228571. Pod tym numerem możesz także zamówić lawetę z kierowcą, który pomoże Ci odstawić samochód w bezpieczne miejsce w każdej niespodziewanej sytuacji. Holowanie świadczymy głównie na terenie miasta Bydgoszcz, ale w rzeczywistości jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Polski.

Nasza oferta obejmuje szereg kompleksowych działań związanych z kolizjami i awariami na drogach – poza holowaniem samochodów, proponujemy także fachową pomoc w naprawie pojazdu oraz w załatwianiu wszelkich formalności powypadkowych.

Pomoc Drogowa Laweta: sprawne, szybkie oraz bezproblemowe holowanie auta!

POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ
ATRAKCYJNE CENY I PROFESJONALIZM

POMOC DROGOWA 24h

Pomoc Drogowa Bydgoszcz

Zainteresowała Cię nasza oferta? Sprawdź cennik
i skontaktu się z Nami!