Google Maps

666 228 571

Google Maps

POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ

Pomoc Drogowa Bydgoszcz i okolice

Wypadki na drodze zdarzają się wszędzie i wtedy jest niezbędna pomoc takiej firmy jak nasza. Brak paliwa, uszkodzona opona, stłuczka, a może poważniejsza kolizja, w tych wszystkich sytuacjach niezbędna jest fachowa i szybka pomoc, która pozwoli nam kontynuować podróż.

Pomoc Drogowa Bydgoszcz i okolice

Pomoc Drogowa Bydgoszcz mająca na swoim koncie wiele lat cennego doświadczenia na polskim rynku. Pomoc Drogowa Bydgoszcz – 24/7 Od wielu lat prowadzimy pomoc drogową na terenie Bydgoszczy. Błyskawicznie docieramy do naszych klientów z pomocą drogową w Bydgoszczy! Posiadamy auto-lawety w Bydgoszczy we wszystkich większych dzielnicach Bydgoszczy: Szwederowo, Górzyskowo, Wzgórze Wolności, Wyżyny, Glinki, Kapuściska, Babia Wieś, Bartodzieje, Fordon, Osiedle Leśne, Osiedle Błonie, Śródmieście, Czyżkówko, Miedzyń, Osowa Góra.

Mimo iż naszą siedzibą jest Bydgoszcz, oferujemy pomoc drogowa na terenie całej Polski. Obszarem, na którym świadczymy usługi jest Bydgoszcz, i okolice, Osielsko, Niemcz, Żołędowo, Tryszczyn, Białe Błota, Kruszyn, Szubin, Zielonka, Ciele, Stryszek, Brzoza, Solec Kujawski, powiaty Nakielski, Żniński, Inowrocławski, Świecki. Posiadamy również lawety w Toruniu .

Dla nas, wysoka jakość usług i atrakcyjna cena nie są nadzwyczajnym połączeniem. Od wielu lat dbamy o zadowolenie naszych klientów. Wiemy, że w dzisiejszych czasach każdy liczy się z ponoszonymi kosztami. Dlatego, cały czas pracujemy nad poszerzeniem oferty przy zachowaniu niskich cen. Tylko profesjonalna autopomoc drogowa pomoże Państwu rozwiązać problem z pojazdem, który może przydarzyć się w każdej chwili. Korzystamy z najlepszego sprzętu, a nasi pracownicy przechodzą dodatkowe szkolenia. Dzięki czemu, niesiemy pomoc szybko i skutecznie.

Uruchamiamy samochody z rozładowanym akumulatorem, wyciągamy zakopane lub unieruchomione pojazdy. Wymieniamy uszkodzone koło, czy dowozimy paliwo na miejsce zdarzenia w nagłej sytuacji. Jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji na drodze. Nasza firma jest gwarantem szybkiej i bezproblemowej pomocy bez względu na porę dnia i miejsce. Zrealizujemy każde zlecenie.

Na miejsce zdarzenie przyjeżdżamy w szybkim czasie, dzięki czemu będą Państwo w stanie szybko rozwiązać problem z samochodem. Od wielu lat zbieramy doświadczenie i wiemy jak skutecznie nieść pomoc gdy auto zawiedzie. Nasze samochody pomocy drogowej są na terenie całej Bydgoszczy. Nasze lawety oczekują za wezwanie w miejscach, z którym mieliśmy najwięcej zleceń. Dzięki czemu gwarantujemy szybki dojazd na miejsce wezwania pomocy drogowej. W naszej flocie autolawet mamy do dyspozycji holowniki do 3,5t. oraz holownik do busów. Głównym obszarem naszego działania jest Bydgoszcz i okolice.

Zadzwoń już teraz

Pomoc Drogowa Bydgoszcz

Zainteresowała Cię nasza oferta? Sprawdź cennik
i skontaktu się z Nami!

POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ
ATRAKCYJNE CENY I PROFESJONALIZM

POMOC DROGOWA 24h