Google Maps

666 228 571

Google Maps

LAWETA BYDGOSZCZ

warning triangle with winter car breakdown in background

Zapewne mieliście Państwo taką sytuacje, kiedy nagle nasz samochód odmawia posłuszeństwa i zatrzymuje się na środku drogi i żadna siła nie jest w stanie go uruchomić. Idealnym rozwiązaniem jest zadzwonić do
Pomoc Drogowa Bydgoszcz która to zapewni wsparcie w takiej sytuacji. Wbrew pozorom dobra pomoc drogowa nie jest częstym zjawiskiem. Z czystym sumieniem możemy Państwu polecić nasze usługi. Możemy pochwalić się profesjonalną ofertą usług transportowych. Posiadamy nowoczesne lawety i autolawety, dzięki którym możliwe jest przewożenie różnego rodzaju pojazdów, maszyn, urządzeń oraz ciężkich i nietypowych ładunków na terenie miasta Bydgoszczy jak i dalszych odległości. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy obsługujący nowoczesne lawety w Bydgoszczy. Zapewniamy bezpieczny załadunek pojazdów, maszyn, motocykli. Wszystkie przewożone ładunki są odpowiednio zabezpieczane pasami transportowymi. Rozładunek również przebiega bardzo sprawnie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Korzystamy z nowoczesnych pojazdów, lawet oraz sprzętów dodatkowych ułatwiających transport, załadunek i zabezpieczanie przewożonych rzeczy. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz pełną satysfakcję klientów. Oczywiście usługi dostępne w ramach oferty znanej pod nazwą laweta Bydgoszcz są wykonywane przez fachowców posiadających wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w branży pomocy drogowej. Zlecenia transportu są wykonywane sprawnie i bezpiecznie. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z przewozem każdego nawet nietypowego ładunku. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami zainteresowanymi pomocą drogową. Zapewniamy całodobową obsługę również w nocy oraz w weekendy i święta. Usługi transportowe świadczymy na terenie całej Polski.

Zajmujemy się autoholowaniem na terenie Bydgoszczy i w innych rejonach województwa kujawsko pomorskiego. Każda laweta jaką dysponujemy, jest wyposażona w profesjonalny sprzęt, tak, aby zlecenie przebiegło sprawnie i bez problemów. Na Państwa życzenie nasz kierowca przetransportuje uszkodzony samochód na wskazane miejsce.

Dla nas nie ma znaczenia, czy do awarii doszło w ciągu dnia, czy w nocy. Bez wahania mogą Państwo zgłaszać się do nas ze swoimi problemami – działamy 24 godziny na dobę. Oferowaną przez nas Auto pomoc cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ
ATRAKCYJNE CENY I PROFESJONALIZM

POMOC DROGOWA 24h

Zainteresowała Cię nasza oferta? Sprawdź cennik
i skontaktu się z Nami!

Transport poza miastem - do 100 km od 400 zł

Pomoc Drogowa Bydgoszcz

Zainteresowała Cię nasza oferta? Sprawdź cennik
i skontaktu się z Nami!