Google Maps

666 228 571

Google Maps

Pomoc Drogowa Bydgoszcz

Potrzebna Ci pilnie pomoc drogowa lub laweta w Bydgoszczy lub okolicach ? Zadzwoń do nas, a zapewnimy Ci niezbędne wsparcie o każdej porze dnia i nocy. Możesz na nas liczyć w trudnych chwilach, gdy zdarzy Ci się stłuczka, awaria samochodu, a także poważny wypadek. W zależności od problemu usuniemy szybko usterkę, wymienimy koło lub odholujemy auto do warsztatu. Gwarantujemy fachowość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny pomocy drogowej.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy tanią, całodobową pomoc drogową na terenie miasta Bydgoszcz i nie tylko. Błyskawicznie odbieramy wezwania od naszych klientów, wysyłając na miejsce kolizji czy awarii doświadczonych holowników. Jako profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi pomocy drogowej, posiadamy najwyższej jakości sprzęt holowniczy, a także wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wymiany opon oraz naprawy drobnych usterek. Pomoc drogowa Bydgoszcz 24h - Holowanie Bydgoszcz Podczas zgłoszenia telefonicznego pracownik naszej pomocy drogowej ustala miejsce zdarzenia i skalę problemu. Następnie możesz spokojnie poczekać, aż nasza autolaweta przyjedzie z pomocą. Staramy się dojechać do klienta w najkrótszym czasie. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który jest obsługiwany przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Dzięki temu masz gwarancję szybkiej i skutecznej pomocy drogowej na terenie miasta Bydgoszczy i okolic w czasie, w którym jej potrzebujesz!
-Pomoc drogowa autostrada A1 - Laweta

Nasze wieloletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt, daje Ci gwarancję, że pomoc zostanie udzielona szybko i profesjonalnie!
OFERTA:
-Pomoc drogowa na autostradzie A1 Toruń
- Pomoc drogowa na drodze 10 Bydgoszcz
- Pomoc drogowa S5 Bydgoszcz
- Pomoc drogowa Bydgoszcz
- Pomoc Drogowa

- Pomoc drogowa na terenie woj. Kujawsko pomorskiego
- Laweta Bydgoszcz

- Laweta
- Autolaweta Bydgoszcz
- Holowanie Bydgoszcz
- Transport pojazdów

POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ
ATRAKCYJNE CENY I PROFESJONALIZM

POMOC DROGOWA 24h

Cennik pomocy drogowej i lawety:

Koszt transportu pomocy drogowej na terenie Bydgoszczy rozpoczyna się od 150 zł zależnie od miejsca, stopnia trudności zadania i warunków panujących na drodze.

Transport poza miastem - do 100 km od 400 do 500 zł

Ceny za transport w dni wolne i święta oraz w nocy do inwidualnego uzgodnienia telefonicznego.

Aby potwierdzić szczegółową cenę usługi zadzwoń pod numer