Google Maps

666 228 571

Google Maps

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy tanią, całodobową Lawetę na Autostradzie A1 Toruń oraz na terenie miasta Torunia. Błyskawicznie odbieramy wezwania od naszych klientów, wysyłając na miejsce kolizji czy awarii doświadczonych holowników. Jako profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi pomocy drogowej, posiadamy najwyższej jakości sprzęt holowniczy, a także wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wymiany opon oraz naprawy drobnych usterek. Laweta S5 Bydgoszcz 24h - Holowanie A1 AutostradaA1 Toruń Podczas zgłoszenia telefonicznego pracownik naszej pomocy drogowej ustala miejsce zdarzenia i skalę problemu. Następnie możesz spokojnie poczekać, aż nasza autolaweta przyjedzie z pomocą. Staramy się dojechać do klienta w najkrótszym czasie. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który jest obsługiwany przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Dzięki temu masz gwarancję szybkiej i skutecznej pomocy drogowej na terenie miasta Bydgoszczy i okolic w czasie, w którym jej potrzebujesz!
-Pomoc drogowa autostrada A1 - Laweta

Nasze wieloletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt, daje Ci gwarancję, że pomoc zostanie udzielona szybko i profesjonalnie!
OFERTA:
-Pomoc drogowa na autostradzie A1 Toruń
- Pomoc drogowa na drodze 10 Bydgoszcz

- Pomoc drogowa S5 Bydgoszcz
- Pomoc drogowa Bydgoszcz
- Pomoc Drogowa

- Pomoc drogowa na terenie woj. Kujawsko pomorskiego
- Laweta S5 Bydgoszcz

- Laweta Bydgoszcz S5

- Autolaweta S5 Bydgoszcz
- Holowanie S5 bydgoszcz
- Transport pojazdów S5 Bydoszc

Cennik pomocy drogowej i lawety:

Koszt transportu pomocy drogowej na terenie Bydgoszczy rozpoczyna się od 150 zł zależnie od miejsca, stopnia trudności zadania i warunków panujących na drodze.

Transport poza miastem - do 100 km od 400 do 500 zł

Ceny za transport w dni wolne i święta oraz w nocy do inwidualnego uzgodnienia telefonicznego.

Aby potwierdzić szczegółową cenę usługi zadzwoń pod numer